Disaronno Velvet Likeur is een crème likeur die oorspronkelijk uit Italië komt. De drank is toepasselijk wit wat kleur betreft. Dit komt door het gebruik van verse melk, die gecombineerd wordt met originele Disaronno likeur. In de smaak zul je de onmiskenbare tinten van noten terug vinden. Disaronno Velvet Likeur heeft een alcoholpercentage van 17%.

Disaronno staat al eeuwen bekend voor zijn Italiaanse, naar amaretto smakende drank. Nu brengt het merk een crèmevariant van de populaire likeur uit.
In 1525 werd de likeur Disaronno geboren in de Italiaanse stad Saronno. Nu, bijna 500 jaar later, lanceert het merk voor ’t eerst een gloednieuwe smaak met Disaronno Velvet.
Net zoals de originele Disaronno, heeft deze lichte crèmelikeur een amandelsmaak. Maar deze nieuwe variant bevat ook toetsen van chocolade en vanille. Je schenkt de likeur uit dezelfde geblokte fles als de klassieke Disaronno, maar dan in een wit jasje.
SERVEERSUGGESTIE
Disaronno Velvet drink je volgens de makers zelf het best puur met wat ijs. Zo komt de smeuïge smaak naar verluidt het meest tot zijn recht.
Schenk gekoeld over ijs in een tumbler glas.
Disaronno Velvet White Martini:
50ml Disaronno Velvet, 25ml Tia Maria & 25ml Tito’s handmade Vodka.
Shake alle ingrediënten in een shaker gevuld met ijs, strain in een martiniglas en garneer met wat chocoladeschaafsel.